DayZ

GER Hungrige Wölfe PVE/ AI /Trader / Sibnic

Conectare la server

Adresă pentru jucători138.201.78.141:2302
Adresă pentru monitorizare138.201.78.141:2303

Informații despre server

Jucători online
4/80
Boți
0
Limba de comunicare pe server
Hartă
Versiune
Valve Anti-Cheat
Activat
Steam Server ID
90287666717098002
Ultima actualizare
acum 3 minute
Ultimul online
acum 3 minute
Ultimul offline
acum 2 zile
Adăugat
acum 2 ani
Contacte
no avatar
Proprietarul nu este specificatProprietar
Distribuie cu prietenii
http://gamemonitoring.ro/dayz/servers/2303606
Locul ? în topPuncte: 0/0

Hostet by PatientNull

Statistică online jucători

Cele mai recente discuții

GER Hungrige Wölfe PVE/ AI /Trader / Sibnic
0 / 5,000
patient_null
acum 3 luni
Limba originală: Germană

Jucătorii sunt bannați dacă cheată, nu există excepții. Și cei care cheată în PvE nu au nimic de făcut cu noi.

92
wolfsblut_2019
acum 3 luni
Limba originală este necunoscută

Sunt de câteva luni pe acest server și trebuie să spun următoarele:

Este un server pur PVE cu evenimente super tari
Comunitatea este pur și simplu mega și de ajutor
Adminii fac tot posibilul pentru a menține serverul, fie cu moduri noi, fie cu îmbunătățiri noi^^
Farmingul e în sfârșit distractiv^^nu ai totul imediat, ci trebuie să te bagi serios ^^
Au și un post de radio propriu și e distractiv să omori zombi și alte bestii în timp ce asculți muzică chill
Evenimentele în sine sunt super organizate, chiar și-au dat silința, iar evenimentele spontane sunt o nebunie <3

Pe scurt, un server nemaipomenit, iar după o zi lungă și grea de muncă, pentru a te relaxa, acest server merită cu siguranță ^^ Nu știu ce au ceilalți, dar aici e pur și simplu distractiv ^^

Convingeți-vă singuri. Eu, ca jucător, nu am nicio problemă cu serverul, dimpotrivă ^^

Continuați așa și nu lăsați pe nimeni să vă descurajeze ^^

Arată mai mult
94
xxx28
acum 4 luni
Limba originală este necunoscută

Am jucat aici cu un coleg timp de 2-3 zile, am fost amândoi banați pentru că el ar fi făcut cheat. L-am putut vedea în joc în mod constant, cu siguranță nu era invizibil. :D Acești admini au complexe și, pentru că se simt admini pe server, dau ban oamenilor care își petrec timpul jucând pe serverul lor. De ce deschizi un server PVE dacă nu vrei ca oamenii să facă loot și să cumpere vehicule ? Eu nu aș recomanda acest server nimănui care își prețuiește timpul, dacă nu te potrivești, ești banat. Joci PVE așa cum se joacă PVE. Vei fi și tu banat. Fiți avertizați și căutați un server mai bun cu admini care nu suferă de halucinații.

78
blackghost7892
acum 4 luni
Limba originală este necunoscută

Am jucat acolo aproximativ 3 zile, în sfârșit am obținut primul elicopter – și apoi lovitura de grație:
Am fost brusc banat cu motivul: „A fi invizibil = înșelătorie”.
Cu siguranță nu am hackuit, nu am folosit nici Wallhack, nici altceva. Asta este pură invenție.
Când am întrebat în chat, normal, dacă adminul are un clip cu asta (pentru că chiar nu am făcut nimic), a venit mai întâi:
„Da, am.”
Apoi am răspuns prietenos:
„Okay super, vino pe Discord, arată-mi clipul și clarificăm imediat – vreau doar să înțeleg ce s-a întâmplat.”
Răspunsul adminului:
„Taci din gură, micuț înșelător, cară-te” + ban permanent imediat.
Niciun clip arătat, nicio discuție, nicio șansă să mă explic, în schimb direct jignit și dat afară.
Concluzia:
Serverul în sine funcționează destul de bine (performanță bună, comunitate drăguță), dar modul în care se tratează jucătorii aici este de nesuportat. Un admin care mai întâi minte (că are clip), apoi insultă și banează fără dovezi nu are ce căuta pe un server serios.
Cine investește 3–4 zile pentru a fi tratat așa, e cu adevărat amar.
Distracție plăcută tuturor celor care vor să rămână
Salutări, mai bine înapoi la Archon

Arată mai mult
76
Arată tot