Limba originală este necunoscută

Am jucat aici cu un coleg timp de 2-3 zile, am fost amândoi banați pentru că el ar fi făcut cheat. L-am putut vedea în joc în mod constant, cu siguranță nu era invizibil. :D Acești admini au complexe și, pentru că se simt admini pe server, dau ban oamenilor care își petrec timpul jucând pe serverul lor. De ce deschizi un server PVE dacă nu vrei ca oamenii să facă loot și să cumpere vehicule ? Eu nu aș recomanda acest server nimănui care își prețuiește timpul, dacă nu te potrivești, ești banat. Joci PVE așa cum se joacă PVE. Vei fi și tu banat. Fiți avertizați și căutați un server mai bun cu admini care nu suferă de halucinații.

78