Sunt începător în general în DayZ și nu eram la curent cu paturile de grădină, gen abuz de bug-uri, pe server era posibilitatea să construiești pat peste pat, rezultau baricade, sunt boți bugați care trăgeau prin frunziș și texturi, mai ales când ești în pădure, pentru mine a fost imersiune totală când am folosit baricadele în timpul schimburilor de focuri. Concluzia: am mers la cel mai greu boss, Zryachiy, acolo cei care erau cu mine au construit ce-au nimerit, eu nu știam pentru că mergeam în față și nu-mi păsa ce făceau. Zryachiy e cel mai greu boss, headshot în cap și gata, un singur glonț, + alai de 12 oameni, 4 câte 4 aleargă, și în jur zombi blindați. Cu o pregătire lungă am curățat tot, am ucis boss-ul, am intrat în casă și el a respawnat imediat din nou, deși trebuia să apară după vreo 25 de minute, deci e un bug, l-am ucis pe al doilea, și apare imediat al treilea, tot ne-a pus jos pe toți, pentru că e o insulă și să ajungi la el fie înotând, fie pe calea aerului, deci e greu în mare parte. Luând toate aceste dificultăți, înțeleg că e oarecum nedrept că din cauza unui bug am pierdut tot, scriu adminului, iar el mi-a trimis doar o lumânare, gen odihniți-vă în pace, există capturi de ecran ale chat-ului/corespondenței, și apoi singurul lucru pe care l-a adăugat, citez ,, încă o dată faceți vreun pat, imediat ban,, fără să mă întrebe dacă știu că e abuz de bug-uri, deși eu jucând pe acest server un an am folosit asta pentru prima dată, niciun avertisment că asta e abuz de bug-uri, încă o dată și ban, ci într-o formă grosolană, mai ales că, deoarece am jucat doar pe acest server, ca să zic așa eram fan, știam totul și pe toți și ajutam des începătorii, scriam când serverul cădea, ca adminul să-l restarteze, ca jucătorii să nu plece, povesteam prietenilor despre el ca să fie mai mult online, concluzia, adminul e o persoană căreia dacă nu-i place ceva, dă ban fără motiv, slavă Domnului am reușit să-i spun că e pi$$at!!!!!!!!!!!!!! TUTUROR măgarilor care decid să rămână pe acest server, noroc cu un astfel de admin!!!!!!!!! și un server mai bun decât ăsta la linkul direct 185.207.214.155 2302