DayZ

ESCAPE FROM DAYZ - Tarkov | PVP | Quests | Ai | Bosses

Conectare la server

Adresă pentru jucători217.168.74.40:2302
Adresă pentru monitorizare217.168.74.40:27016

Informații despre server

Jucători online
0/60
Boți
0
Limba de comunicare pe server
Hartă
Versiune
Valve Anti-Cheat
Activat
Steam Server ID
90287663719391256
Ultima actualizare
acum 8 minute
Ultimul online
acum 8 minute
Ultimul offline
acum 6 zile
Adăugat
acum 2 ani
Contacte
RobT
RobTProprietar
Distribuie cu prietenii
http://gamemonitoring.ro/dayz/servers/3201623
Locul ? în topPuncte: 0/0

[RU/EU] ESCAPE FROM DAYZ - Tarkov | PVP | Quests | Bosses | Ai - DEER ISLE

New server! / PVP / Survival / 1PP / 5 Man Groups / Doors only raiding
Map: Deer Isle

We got:

Tarkov Themed Loot and Gear
Morty Weapon Pack
[M.W.P] Modular Weapon Pack
Fast Travel
Personal Storage
Safezone
Traders
Reputation
Ai enemies (with custom loadout)
Quests (25 and rising)
Bosses (Killa, Shturman and Reshala atm)
Loot Chests
Airdrops
Black Trader
RF Helis / RF Boats / Cars
BBP Basebuilding
MMG Storage
Secure Containers
Breaching Charge
Custom Virus (light)

Come check it out!

Statistică online jucători

Cele mai recente discuții

ESCAPE FROM DAYZ - Tarkov | PVP | Quests | Ai | Bosses
0 / 5,000
gebrionkraft
acum 2 luni
Limba originală este necunoscută

Sunt începător în general în DayZ și nu eram la curent cu paturile de grădină, gen abuz de bug-uri, pe server era posibilitatea să construiești pat peste pat, rezultau baricade, sunt boți bugați care trăgeau prin frunziș și texturi, mai ales când ești în pădure, pentru mine a fost imersiune totală când am folosit baricadele în timpul schimburilor de focuri. Concluzia: am mers la cel mai greu boss, Zryachiy, acolo cei care erau cu mine au construit ce-au nimerit, eu nu știam pentru că mergeam în față și nu-mi păsa ce făceau. Zryachiy e cel mai greu boss, headshot în cap și gata, un singur glonț, + alai de 12 oameni, 4 câte 4 aleargă, și în jur zombi blindați. Cu o pregătire lungă am curățat tot, am ucis boss-ul, am intrat în casă și el a respawnat imediat din nou, deși trebuia să apară după vreo 25 de minute, deci e un bug, l-am ucis pe al doilea, și apare imediat al treilea, tot ne-a pus jos pe toți, pentru că e o insulă și să ajungi la el fie înotând, fie pe calea aerului, deci e greu în mare parte. Luând toate aceste dificultăți, înțeleg că e oarecum nedrept că din cauza unui bug am pierdut tot, scriu adminului, iar el mi-a trimis doar o lumânare, gen odihniți-vă în pace, există capturi de ecran ale chat-ului/corespondenței, și apoi singurul lucru pe care l-a adăugat, citez ,, încă o dată faceți vreun pat, imediat ban,, fără să mă întrebe dacă știu că e abuz de bug-uri, deși eu jucând pe acest server un an am folosit asta pentru prima dată, niciun avertisment că asta e abuz de bug-uri, încă o dată și ban, ci într-o formă grosolană, mai ales că, deoarece am jucat doar pe acest server, ca să zic așa eram fan, știam totul și pe toți și ajutam des începătorii, scriam când serverul cădea, ca adminul să-l restarteze, ca jucătorii să nu plece, povesteam prietenilor despre el ca să fie mai mult online, concluzia, adminul e o persoană căreia dacă nu-i place ceva, dă ban fără motiv, slavă Domnului am reușit să-i spun că e pi$$at!!!!!!!!!!!!!! TUTUROR măgarilor care decid să rămână pe acest server, noroc cu un astfel de admin!!!!!!!!! și un server mai bun decât ăsta la linkul direct 185.207.214.155 2302

Arată mai mult
88
mstdeath
acum 2 ani
Limba originală este necunoscută

UN SERVER EXCELENT PENTRU PVP, ARE TOT CE ESTE NECESAR ȘI TRADARE ȘI TP ȘI CONSTRUCȚIE, DOAR LUCRUL CARE AR FI FOARTĂ SĂ RĂMÂNEA 1 PERSONAL

34
NikolaNikolaev
acum 2 ani
Limba originală: Rusă

Serverul are un potențial bun )) există foarte puține alternative rusești )

33
RobT
Actualizat acum 2 ani
Limba originală: Rusă

Până acum sunt prea puțini online, ne distrăm cu roboții și șefii! Există Reshala, Killer și Sturman!

34
Arată tot