Limba originală este necunoscută

Server excelent. timeziganshin este clar un începător și recenzia lui nu este obiectivă. Să trecem prin punctele lui:
1. Da, serverul cade, dar acum foarte rar, deoarece se repară problemele cu modurile
2. Nu este deloc clar acest punct. În ce constă răsturnarea economiei?
3. Chiar în prima zi de joc, după câteva ore am ajuns la buncărul oamenilor de știință. Probabil timeziganshin se temea să meargă acolo fără exoschelet și mitralieră și a farmat pentru asta xD
4. La încălcări în PvP se solicită un rollback de la ambele părți. Dacă nu există rollback - plângerea este respinsă. Nu știu, peste tot e așa
5. Cutiile o dată la restart, mutanții în fiecare oră
6. O minihartă excelentă și convenabilă. Probabil timeziganshin nu știa să mărească și să micșoreze scala ei xD
7. Poți veni la neutri și obține misiunile inițiale. Apoi să cărăi încărcături și să câștigi milioane xD

Arată mai mult
28