Limba originală este necunoscută
Am jucat aici 900 de ore, deci știu despre ce vorbesc
Minusuri
1 administrație dezgustătoare cu o părere umflată despre sine și lipsa de dorință de a rezolva problemele.
Cel mai mare tub dintre admini este Cosmos al unui dialog reușit, cum se spune.
2 laguri / bug-uri și lipsa acțiunilor de eliminare a acestora.
3 economia aproape la zero, totul se poate cumpăra cu donate.
4 din nou adminii !) îi îneacă pe jucători, orice argumente ale tale le răsucesc și inventează situații doar ca să-ți dea ban.
15