Limba originală este necunoscută
Serverul nu are nicio regulă care să te protejeze de grupuri mari de erbivore care decid pur și simplu să ucidă tot ce mișcă. Vei fi urmărit de turme de erbivore mai rapide decât tine, fără niciun motiv. Dacă mor din cauza unui erbivor cu care mă lupt sau din cauza unui carnivor care este flămând, sunt chill, înțeleg că se întâmplă astfel de lucruri. Dar să mergi liniștit, să-ți vezi de treaba ta, doar ca să fii urmărit și ucis de un grup mare de erbivore, fără alt motiv decât că sunt plictisiți, face serverul aproape imposibil de jucat. Dacă vrei să-ți pierzi orele crescând dinozauri, doar ca să fii ucis la vedere de erbivore plictisite, atunci poate că tot vei găsi plăcere pe acest server.
2,615