Limba originală este necunoscută
Ei bine, vreau să-mi spun părerea despre acest server ca primul lor jucător. Administrația întotdeauna ajută, nu este leneșă, oameni foarte plăcuți. Modurile sunt bune și de calitate. Se vede că administrația se străduiește, proiectul nu stă pe loc. Lootul este distribuit bine, nu observ deficit (Cine chiar caută, găsește). În special îmi place că oamenii chiar joacă RP, nu aleargă și lootuiesc 24/7 și apoi trolling (ca pe vanilla). Recomand tuturor să joace pe acest server, mai ales celor cărora le place RP!
73