Limba originală: Rusă
Foarte bine, am jucat cu tipărla, adminii sunt top, chpok e o prostieală
13
Foarte bine, am jucat cu tipărla, adminii sunt top, chpok e o prostieală
Jucam normal cu un prieten, admin a început să ne bată la cap, prostie, după aceea am ieșit de pe server.