Limba originală: Rusă
Am intrat cu amicii pe server, CMD a spus echipei noastre să meargă și să stea întins pe punct, ceea ce am și făcut. În final aud că se cere să fiu banat, el de la un admin tocilar, iar acesta acceptă fără motiv. Scriu în chat să găsesc alți admini să rezolve, din păcate nu era nimeni. Concluzie - am ascultat de CMD = am primit ban pentru nesupunere la cererea CMD, fără investigație, mai târziu voi încerca să atasez un rollback. Situație amuzantă.
1,199