Limba originală este necunoscută

Cardul este bun, lucrat calitativ. Dar din cauza administratorilor poponari, se strică toată imbufitatea serverului. Cine vrea să joace, să se pregătească. Că o să vi se lipească sugătorul de admin și o să ceară Steam ID, iar după aceea ADMINUL SINGUR o să vă dea ban până la analiză, fără explicații – așa a zburat un prieten de-al meu. Ca să clarificați situația, ceilalți admini o să vă trimită frumos în pulă. O adunătură de poponari, împreună cu creatorul.

106
Limba originală: Rusă

Am jucat acum un an. Nu recomand. Dacă vrei doar să intri pentru distracție la GP, e ok. RP zero. Adminii dezvăluie meta, își acoperă amicii. Nici regulile nu le știu bine. Creatorul e un tip normal. Și-a adunat niște admini care sunt niște nenorociți în viață.

84