Limba originală este necunoscută
Cardul este bun, lucrat calitativ. Dar din cauza administratorilor poponari, se strică toată imbufitatea serverului. Cine vrea să joace, să se pregătească. Că o să vi se lipească sugătorul de admin și o să ceară Steam ID, iar după aceea ADMINUL SINGUR o să vă dea ban până la analiză, fără explicații – așa a zburat un prieten de-al meu. Ca să clarificați situația, ceilalți admini o să vă trimită frumos în pulă. O adunătură de poponari, împreună cu creatorul.
106