DayZ

[RU] Dayz STALKER RP Kill Or die vk/dayz_kod NO WHITELIST

Conectare la server

Adresă pentru jucători185.207.214.125:2302
Adresă pentru monitorizare185.207.214.125:27016

Informații despre server

Jucători online
10/110
Boți
0
Limba de comunicare pe server
Versiune
Valve Anti-Cheat
Activat
Steam Server ID
90287790970339347
Ultima actualizare
acum 4 minute
Ultimul online
acum 4 minute
Ultimul offline
acum 2 zile
Adăugat
acum 3 ani
Contacte
no avatar
Proprietarul nu este specificatProprietar
Distribuie cu prietenii
http://gamemonitoring.ro/dayz/servers/759487
Locul ? în topPuncte: 0/0

Bun venit pe serverul [RU] Dayz STALKER RP Kill Or die vk/dayz_kod NO WHITELIST!

Acest server este destinat jocului DayZ și funcționează pe versiunea 1.29.163047. Serverul este situat în țara Rusia, ceea ce asigură o viteză excelentă de conexiune și latențe minime pentru jucătorii din această regiune. Acest lucru este deosebit de important pentru cei care prețuiesc un proces de joc stabil și rapid. În prezent pe serverul [RU] Dayz STALKER RP Kill Or die vk/dayz_kod NO WHITELIST este harta ExclusionZonePlus. Pe server este activată protecția VAC, ceea ce face jocul corect și sigur.

Alăturați-vă nouă!

Conectați-vă la server la adresa 185.207.214.125:2302 și cufundați-vă în aventuri captivante și o comunitate prietenoasă de jucători. Pe server pot juca simultan până la 110 jucători, iar acum sunt activi 10 jucători. Alăturați-vă și deveniți parte din comunitatea serverului! În prezent serverul a primit 0 voturi și 1 boosturi, ceea ce îi aduce 36 puncte în ratingul serverelor.

Ultima actualizare a datelor despre server a fost efectuată acum 4 minute.

Statistică online jucători

Cele mai recente discuții

[RU] Dayz STALKER RP Kill Or die vk/dayz_kod NO WHITELIST
0 / 5,000
lenin199674
acum 3 luni
Limba originală: Rusă

Curatorii de pe acest server sunt invalizi, evenimentele sunt și ele doar o bandă de orfani care pare că ajută 'serverul' cu toții

136
vtoa22
acum 3 luni
Limba originală este necunoscută

Serverul are online datorită intrării libere și a începutului ușor. Dar după 2-3 zile îți dai seama că nu este un server RP. Administrația tratează jucătorii ca pe niște vite, dar uneori face încercări ipocrite de „curator bun”. Adminul îi place să-și justifice ideile prostești prin faptul că unii jucători vor pleca, alții vor veni - astfel stabilind agenda în relația cu jucătorii. Serverul este în principal PvE fără RP, există o donație ascunsă uriașă care strică economia. Fiecare grup are propriul curator (cu admin) care nu-și va pedepsi niciodată ai lui, ci doar îl va avertiza sau chiar dimpotrivă, îți va face rău ție. Repet - curatorii își susțin extrem de mult ai lor, ignorând regulile proiectului. Maparea este foarte mișto și frumoasă, dar politica și componența administrației (inclusiv creatorul) pot servi ca exemplu a ceea ce nu ar trebui să fie un admin.

Arată mai mult
127
antirp
acum un an
Limba originală este necunoscută

Cardul este bun, lucrat calitativ. Dar din cauza administratorilor poponari, se strică toată imbufitatea serverului. Cine vrea să joace, să se pregătească. Că o să vi se lipească sugătorul de admin și o să ceară Steam ID, iar după aceea ADMINUL SINGUR o să vă dea ban până la analiză, fără explicații – așa a zburat un prieten de-al meu. Ca să clarificați situația, ceilalți admini o să vă trimită frumos în pulă. O adunătură de poponari, împreună cu creatorul.

106
sorokinpidor21
acum un an
Limba originală este necunoscută

Ocole acest server
Acordă banuri pentru nimic
Moderarea și administratorii sunt fagotari ca și aceiași
Ocolește această gunoi

83
bronikon99
Actualizat acum 2 ani
Limba originală: Rusă

Pot pot să spun despre server doar că: serverul e gunoi și moderatorii sunt clowns.

74
Arată tot