DayZ

[RU] The Whisper New AoD | Stalker PVE | discord.gg/thewhisper

Conectare la server

Adresă pentru jucători195.18.27.164:2309
Adresă pentru monitorizare195.18.27.164:2312

Informații despre server

Jucători online
2/60
Boți
0
Limba de comunicare pe server
Versiune
Valve Anti-Cheat
Activat
Steam Server ID
90287812510437385
Ultima actualizare
acum câteva secunde
Ultimul online
acum câteva secunde
Ultimul offline
acum o zi
Adăugat
acum 3 ani
Contacte
no avatar
Proprietarul nu este specificatProprietar
Distribuie cu prietenii
http://gamemonitoring.ro/dayz/servers/2144425
Locul ? în topPuncte: 0/0

Bun venit pe serverul [RU] The Whisper New AoD | Stalker PVE | discord.gg/thewhisper!

Acest server este destinat jocului DayZ și funcționează pe versiunea 1.29.163047. Serverul este situat în țara Rusia, ceea ce asigură o viteză excelentă de conexiune și latențe minime pentru jucătorii din această regiune. Acest lucru este deosebit de important pentru cei care prețuiesc un proces de joc stabil și rapid. În prezent pe serverul [RU] The Whisper New AoD | Stalker PVE | discord.gg/thewhisper este harta ExclusionZonePlus. Pe server este activată protecția VAC, ceea ce face jocul corect și sigur.

Alăturați-vă nouă!

Conectați-vă la server la adresa 195.18.27.164:2309 și cufundați-vă în aventuri captivante și o comunitate prietenoasă de jucători. Pe server pot juca simultan până la 60 jucători, iar acum sunt activi 2 jucători. Alăturați-vă și deveniți parte din comunitatea serverului! În prezent serverul a primit 0 voturi și 1 boosturi, ceea ce îi aduce 31 puncte în ratingul serverelor.

Ultima actualizare a datelor despre server a fost efectuată acum câteva secunde.

Statistică online jucători

Cele mai recente discuții

[RU] The Whisper New AoD | Stalker PVE | discord.gg/thewhisper
0 / 5,000
Alex98
acum 9 luni
Limba originală este necunoscută

NU RECLMAND!!!
Un server dezgustător, unde administrația s-a imaginat aproape zei în industria Stalker!
Atitudine dezgustătoare! Ei se poziționează ca "tu ești vinovat, dovedește că nu e așa"!
Au ucis economia jocului cu "donația pe nume".
De exemplu: când cumperi de la Vasia un detector cu 9000 de ruble. Scrii un tichet, încarci soldul site-ului lui Vasia cu 9000 de ruble și el îți dă detectorul!
Doar adminii au profit bănesc. Ei trăiesc așa pe proiectul lor care se ofilește! Iar pentru Vasia sunt doar niște cifre pe site, iar pentru tine pixeli. Și ei mai decid ca terță parte - dacă e scump sau ieftin. De ce se bagă ca terță parte în tranzacție? Măgari!
Un proiect de nimic, unde PÂRÂCIUNEA ȘI DENUNȚURILE SUNT BINEVENITE PENTRU RECOMPENSA ÎN JOC!!!
Economia distrusă de "donațiile pe nume"!
Nu se poate ajuta începătorii, deoarece le interferează cu procesul de joc - BAN!
Laguri sălbatice încă de acum un an!
Kosmos a introdus questuri despre soțioara lui iubită în joc. E o rușine totală! Viața personală nu ar trebui să aibă legătură cu proiectul tău și interesele jucătorilor!
NU RECOMAND!!!

Arată mai mult
24
Arată tot