Evitați rețeaua acestor servere.
Adminii vând butoaie și cufere de marinar cu loot.
Adminii vă dărâmă ușile cu ore înainte de raid, pretinzând că nu sunt conforme regulilor.
Adminii, pentru distracție, vă interzic pentru o oră (ÎN TIMPUL RAIDULUI BAZEI TALE), pretinzând încălcarea punctului 2.2 (raid prin ferestre), deși tot lootul putea fi luat pur și simplu prin turnul de veghe.
Adminii nu reușesc ore în șir să ridice serverul, aruncați o privire pe battlemetrics, serverele sunt deseori jos ore în șir.
Dacă nu vă prețuiți pe voi și timpul vostru - sunteți bineveniți pe acest server.