Vanidasvbafa

Vanidasvbafa

@vanidasvbafa
Limba originală este necunoscută

MOd nu rău, Gameplay-ul de asemenea, jucători buni )

  • AFK grupări mai mult toate, începi să joci cu echipe și să joci activ pentru GP începe agățarea de la administrație căci ofensații din AFK grup se plâng de orice rahat) ,PVP aici este tabu doar fermieri fără RP) Stalkeri solo - carne pentru strângerea de pradă și farming
  • Administrația - o adevărată mafie administrativă căreia nu-i pasă de reguli, aleargă încalcă cum pot, jefuiesc casele jucătorilor (donate) și multe altele, să dai afară un admin nu e realist) acolo e mafie administrativă) acum absurdul a ajuns la limită, în componența adminilor intră cei care plătesc, nu cei care știu regulile) într-o săptămână am avut de înfruntat 7 sancțiuni ale echipei mele și admini proști) pentru că adminii nici măcar nu au citit regulile) în final am decis să plecăm din această mizerie, vă sfătuim și pe voi, serverul a decăzut odată cu plecarea Creatorilor, pleacă mulți, se vede din scăderea online-ului în prime time 80 de jucători) când era 150+ )
Arată mai mult
67