Limba originală: Rusă
Îmi place serverul, destul de bun, adminii urmăresc proiectul.
15
Îmi place serverul, destul de bun, adminii urmăresc proiectul.
Serverul place, administratorii sunt întotdeauna activi și banează pe cei care încalcă regulile, iar cei care se plâng pur și simplu au fost banați pentru hack-uri sau pentru alte încălcări ale regulilor.
Un server bun, iar cei care se plâng au fost pur și simplu banați pentru cheat-uri sau încălcări ale regulilor.
Excelent proiect, iar cei care se plâng pur și simplu au fost banați pentru cheat-uri sau vreo încălcare a regulilor.