madas_d•Zombie Escape ● NiDE.GG ● NoSteam | discord.gg/nideActualizat acum 8 luni Limba originală: RusăAfișează originalulSalut! Nu am put să mă conectez la server în ultimele 2 săptămâni. Ce ar putea fi problema? Se oprește la încărcare la 2 diviziuni.Adaugă reacțieRăspunde3 răspunsuriDistribuie893