Limba originală este necunoscută
Un public foarte bun cu timpi nedistruși din cauza bhop-ului etc.
Bună ziua și eu sunt media principală și caut oameni la noi pe public, deocamdată avem puțini moderatori, toți cei care vor să devină moderator, suport, etc. să-mi scrie în DC DM st1rex_s1, foarte des online.
87