frezylaym22

frezylaym22

@frezylaym22
Limba originală: Rusă

Nu recomand să intrați aici, joacă niște admini ofensați care imediat te vor căuta dacă îi omori. Pe scurt, prietenul meu a omorât un admin în oraș, au trecut cam 20 de minute și văd niște școlari care se adună lângă casă și strigă, gen dacă nu iese, vor dărâma casa. Am ieșit, am întrebat ce s-a întâmplat, nu mi-au explicat nimic și m-au omorât imediat. Apoi a apărut prietenul meu și a început să vorbească cu ei despre ce s-a întâmplat, până la urmă adminul a spus că i-a ars curul, și-a pierdut echipamentul, nu trebuia să fie omorât pentru că el e ca un zeu pe acest server. În ziua următoare ne-au dărâmat complet casele și am încetat să mai jucăm pe acest proiect minunat. Cine vrea să-și păstreze nervii și să petreacă bine vara, mai bine nu intrați aici) Iar aici să joace mai departe ofensații care au fost lăsați deoparte în viața reală și încearcă să se răzbune aici.

Arată mai mult
4,195