Rust

РУССКИЙ | ДОБРЫЙ | ДЛЯ НОВИЧКОВ 15.06

Conectare la server

Adresă pentru jucători80.242.59.216:35400
Adresă pentru monitorizare80.242.59.216:35415

Informații despre server

Jucători online
4/300
Boți
0
Limba de comunicare pe server
Dimensiune
4250
Seed
1337
Mod
Vanilla
Versiune
Valve Anti-Cheat
Activat
PvE
Dezactivat
FPS
Curent: 30, Medie: 30
Entități
131,491
Steam Server ID
90287496269961238
Ultimul wipe
acum 9 zile
Ultima actualizare
acum 6 minute
Ultimul online
acum 6 minute
Ultimul offline
acum 4 ore
Adăugat
acum 4 luni
Contacte
no avatar
Proprietarul nu este specificatProprietar
Distribuie cu prietenii
http://gamemonitoring.ro/rust/servers/11159167
Locul ? în topPuncte: 0/0
РУССКИЙ | ДОБРЫЙ | ДЛЯ НОВИЧКОВ 15.06

Добро пожаловать на сервер: РУССКИЙ | ДОБРЫЙ | ДЛЯ НОВИЧКОВ
Классический сервер который идеально подходит для новичков

  • Размер карты 4250
  • Вайп раз в месяц
  • Нет ограничений по количеству игроков в команде
  • Разрешены кланы и союзы
  • Добавлены переработчики, НПЗ и дроны в рыбацких деревнях, ранчо, амбаре
  • Администрация доступна 24/7, готовая помочь в любых вопросах
  • Серверный античит, поддержка Rust+

Вайп был 15.06
Наш сайт: rurust.shop
Группа ВКонтакте: vk.com/russiarust_ru
Телеграм канал: t.me/rurust_ru
Наш сервер в Discord: discord.gg/7jnDXxV4MH

Statistică online jucători

Cele mai recente discuții

РУССКИЙ | ДОБРЫЙ | ДЛЯ НОВИЧКОВ 15.06
0 / 5,000
vadim_sergeev67
acum o lună
Limba originală: Rusă

Am decis să mă joc, nu am încălcat nimic, am dat peste un cheater pe față. Am scris o reclamație - verificați pentru hack-uri sau mă las, ce rost are să joc acolo unde sunt cheateri, și m-au băgat în ban pentru încălcarea unor reguli, fut în gură un astfel de server cu admini

8,866
frank
acum 2 luni
Limba originală este necunoscută

Un proiect școlar pe bază de donații, care rulează online. Dintre jucătorii reali, cel mult joacă 100 de persoane, restul sunt inflați. Chiar și când ridici acest subiect în chat-ul echipei, adminii supărați dau imediat ban fără avertisment, deși oricum aproape că nu au jucători reali. Rețelele sociale ale proiectului sunt la fel în AFK și umflate, ultimele știri pe Discord au fost în anul 25, iar chat-ul general e chiar închis. Nu există suport propriu-zis la care să poți apela pentru ajutor. Doar un grup abandonat pe VK. Și chiar dacă scrii acolo legat de ban, nimeni nu-ți răspunde. Citesc și te blochează în grup. Dacă aș putea trimite aici videoclipuri și capturi de ecran, aș confirma totul. Proiectul e atât de sărac, încât inflația funcționează doar în ziua 1-2 de wipe, după care scade brusc la 50 de persoane, iar în mare parte a wipe-ului nici măcar nu trece de 20. Nu recomand să jucați acolo din cauza inflației de jucători, a administrației inadecvate care pare să aibă vreo 12 ani și, în general, pentru că proiectul e de fapt un NN în care totul e creat doar pentru donații și nici măcar nu există wipe block, iar oamenii pot începe cu arme T2 datorită unui cod promoțional.

Arată mai mult
89
Arată tot